کی شعر تر انگيزد
خاطر که ...

/ 8 نظر / 21 بازدید
مهسا

سلام: چشم! سعی می کنيم موضوعها رو هم متنوعتر انتخاب کنيم!‌فعلا داريم هی قالب عوض ميکنيم: يه سپيد، بعد يه چهار پاره ،بعد غزل و ...! ما تازه کاريم! سخت نگيرين!ولی به هر حال ممنون که اينو گفتين!

كرگدن

سلام ؛ يه وبلاگ ديگه برای نوشيدن غزل ... دمتون گرم و سرتون خوش ... می خواستم به آدمک بگم معرفی تون کنه ديدم آقای اسماعيلی پيش دستی کرده !! موءفق باشيد ؛ همين الان مي روم لينکتان را اضافه کنم ... فدای شما .

مريم رزاقي

سلام.از لطفتان متشكرم.غزل هاي زيبايي خواندم.تا نوشتاري ديگر...يا علي

ali hooshmand

جناب دروند!با سلام .خودت بهتر ازهمه می دانی که من به همه شما علاقه مند وارادت داشته ودارم ، اما عزيزجان آنچه که امرو ز برخی از دوستان جوان شما بر سر ما می آورند قبول داشته باش که ما را در اين پيرانه سر از دل و دماغ انداخته است. جای تعريف نيست ، اما من کمترين برای معرفی ،ارائه و...شعردوستان جوان بدون مظايقه آن هم به دليل علاقه وعشق از جان مايه گذاشتم اما دريغ و درد که مرا چگونه نواختند. از ارسال درشت ترين دشنام ها در وبلاگم و يا ارائه گزارش های غلط و دروغ و يا ..... اما هيچ کدام از اين آزار و اذيت ها مرا باز از عشق ورزی ها ودوست داشتنها منصرف نخواهد ساخت . اما باور بفرماييد اين روزها خيلی دلم گرفته ....

نیما عابد

صالح جان همه ی غزلها را خواندم.بسيار جالب بود.اين را از ته جان می گويم:)برقرار باشيد

يكتا

منم ممنون از اينکه به خونه مشترک ما اومديد! به خونه شخصی من هم سر بزنيد:www.yak4453.persianblog.ir تا بعد

Farideh

سلااااااااااااااااااااام. خواستم بگم من اومدم ولی جون ندااااااااااااااااااارم. باز هم ميام...